23 || nitschman.com | CovidPlus.eu | 27Lang.com | DrugsLab | JakJsemPotkal |
Informace o bludu covid | Jak jsem potkal Havla |
Dnes je svátek má, jaký je týden ?
DrugsLab Legálně a zdravě ty nejlepší drogy na světě
Tato stránka zveřejňuje všechny vlastní tělesné drogy, které si vyrábí tělo samo za určitých podmínek. Opravdu se nemusíte stát feťákem a můžete poznat několik desítek konkrétních mimořádně účinných drog, které si umí tělo syntetizovat samo. Věřím, že Vás moje stránka o rozkoši, štěstí, euforii, překonávání vlastních sil, povýšení myšlení bude zajímat, vracejte se často.

Stránka je rukopisná, bez oprav chyb a překlepů. Pokud bude zájem o informace masivní, zajistíme odbornou redikci.

"Základní myšlenka: Krásné dny i v těžkých časech. Vítejte na stránce, která je o jedné z mých největší zálib, poznávání možností vlastního těla. Jmenuji se David L. Nitschman a jsem Váš průvodce světem poznávání, jsem hypergeniální, Cattel nad 200 a vidím věci v nejmenších detailech, pokouším se ovládat a ovládám tělo i mysl za hranicí možností."

Komentář, vývoj v čase, co se stalo dál: Jsem IT reverzní analytik a supervizor a moje technokratická duše mě přivedla za nejznámějším českým astrologem Milanem Špůrkem, mým učitelem. Jsem tak přímý následovník astrologické školy nejlepších českých astrologů. Milan Špůrek se už astrologem nenazýval, věřil ve vědeckou astrologii. Já jeho poznatky uchopil a vytvořil Přesnou typologii a harmonii v prvním díle a Teorii Analogie Teorie Všeho v druhém díle. Tato díla už mají jen velmi vzdálenou podobnost s astrologií jako chemie s alchymií, čili svět čisté vědy a svět duchovních nauk, chybných cest, ale také svět inspirací pro cesty zcela nové. Jedna z částí obou děl se věnuje chemii těla a čast chemie těla tvoří přirozené tělesné drogy. Vítejte v úžasném světě tělesných rozkoší, slastí, povýšení a poznání za hranicí vlastních možností. AKTUALIZOVÁNO 29.11.21 17:42

Oslavujme Milana Špůrka

"Kdyby nebyl tento skvělý, čirý a esenciální člověk a musím to napsat RNDr. Milan Špůrek CSc. ano mimořádně vzdělaný a inteligentní člověk, nebyl bych ani já. Milan patřil mezi pár lidí, kteří mě udělali. Milan byl astrologem nejznámějších osobností a já jeho štafetu převzal, on ve vědecké astrologii, já už v linii Přesné typologie a harmonie, potažmo Teorie Analaogie Teorie Všeho. Jsem šťastný člověk, že jsem v pradávné linii nejznámějších českých astrologů a s jejich zkušenostmi. Právě poznávání lidské duše a lidského těla mne přivedlo i k poznání o všech tělesných drogách a jak s nimi naložit ku prospěchu. "

Komentář, vývoj v čase, co se stalo dál: Nemůžu se nepodělit o mimořádné zážitky, které přinášejí setkání s tak citlivými lidmi jako byl Milan. Jednou jsme si naplánovali setkání. Měl jsem to privilegium, že jsem mohl diskutovat svoje otázky s ním u něj doma. Ještě dnes cítím husí kůži, když si vzpomenu na nádherný výhled na celou Prahu z jeho úžasného domečku, menší vilky nad Vltavou. Setkání jsme naplánovali na druhý den po mém příjezdu do Prahy, ten večer něco měl. Já jel i s rodinou a po cestě jsme si udělali výlet na Kutnou Horu, dost drsně, protože plán byl, že si večer v Praze užijeme kulturně. Kutná Hora znamená stříbrné doly. Moje tchýně byla svátečně vyoblečená, jak se říká šlank, účes, parádičky. Než jsme přijeli do Kutné Hory obvolaávali jsme pražská divadla. Shodou náhod Vinohrady mi vzala paní pokladní a že maj vyprodáno, ale že se podívá. Za minutku hlásila, že má tři místa, která někdo před chvíli zrušil. Okamžitě jsem si je rezervoval. To byla cesta. Před námi Kutná Hora, v hlavách se nám honilo večení divadlo. Dagmar Havlová v MArii Stewartovně. Áach. Dorazili jsme do Kutné Hory a vydali se do dolů. Ty doly jsou tak titěrné a tak stísněné, že si dokážete představit jak mě tchýně milovala, že by mě nakopla špičkou boty. Ještě dnes se smějeme u fotek s přehozeným pytlem, kapucí přes naše hlavy. Večerní zážitek urovnal spory, zúbytovali jsme se v naši milované Vžlovce, dali se do poarády a těšili se, fičeli na Vinohrady. Divadlo bylo přenádherné, ale v přestávce jsem si posteskl, že vždycky někoho v Praze potkávám ze svých známých a dnes nic. To bylo divné. Vrátili jsme se z pauzy a byli jsme v naprostém šoku, vedle nás v naší řadě, ale na balkonku seděl Václav Havel. Veškeré zážitky se umocňovaly a nemohl jsem nezajít za ním a potřást si s ním rukou, byl potešený, nikdo jiný za nim nešel. Ten jeden člověk co za ním přišel mu vykouzlil úsměv na rtech. Poděkoval jsem mu a pozdravil paní Dagmar. Divadlo skončilo a my jeli na hotel. Druhý den jsem se těšil na návštěvu u Milana, jak si s nim budu vyprávět, vždycky jsme si toho měli tolik co říct. Teď ještě zážitek s Havlem, těšil jsem se. Milan mě usadil v pracovně s nádhernou vyhlídkou na Prahu, postěžoval si, že možná o výhled příjde, že snad i Mareš si kupuje byt v novém výškovém domě, nové zástavbě přímo v nádherném výhledu. Byl v mrzuté náladě. Chtěl jsem ho potešit zážitkem, ale přišel naprostý šok. Když jsem se zmínil, že jsem po cestě koupil lístky do divadla, zvedl oči od složek kde listoval ve svých kolážích (rád se s nimi chlubil, jsou krásné a preczní) a překvapeně říká, včera jsem tam zrušil tři lístky. Já seděl v divadle na jeho třech místech, které mu dala jeho klientka, ale ta je kupovat nemusela. Ten den jsme se do astrologie zahloubali mnohem víc než kdy jindy. Ty dva dny se v mém těle vyplavilo tolik různých přirozených drog a postupně Vám je popíšu. AKTUALIZOVÁNO 29.11.21 18:23
free counters
i1
ssid: